בדיקת בית > בדק בית טיפים

בדק בית טיפים

המרכז הישראלי בדק בית עוסק בתחום הנדלן ונותן לכם הצצה לחלק מהטיפים שרכשנו בנושא " קנית בית ".

המרכז הישראלי בדק בית מציג טיפים חשובים לפני קניית דירה:

  • " לוקיישן לוקיישן ושוב פעם לוקיישן ! " תמיד תסתכלו על השכונה שבא נמצא הבית החדש שלכם, גם בשעות הבוקר גם בשעות הצהריים וגם בשעות הערב ,ישנם מקומות שבהם השינוי של שעות היום הוא משמעותי ,הנגרם בדרך כלל מסיבות כגון : מוקד עירוני , פשע , מוסדות חינוך,צמתים, מטוסים,וכ"ו ,כל אותם גורמים משפיעים על חיינו הדירה ומשתנים בהתאם לשעה ביום. לכן חשוב לזכור – בדק בית לשכונה לא פחות חשוב מבדק בית לדירה.
  • אתם קונים דירה בשווי מאות ואף מיליוני שקלים – אחרי שתחתמו על חוזה הקנייה סביר להניח שלא תקנו עוד דירה בזמן הקרוב, הנה כמה בדיקות שעולות כמה מאות שקלים וכדאי שתעשו לפני שאתם חותמים על חוזה כלשהוא :
    בדק בית , בדיקת קרינה , בדיקת רעש , בדיקת ראדון , בדיקת שמאות , ובדיקה של הנסח הטאבו של הדירה כמובן.
  • חשוב לבדוק מה מצב הדירה מבחינה אסטתית, בדק בית נועד כדי לבדוק אילו ליקויים יש במבנה ,אבל כשקונים דירה ובעיקר דירה יד שנייה צריך כדי שתיקחו בחשבון את השידרוגים שאתם רוצים לעשות לדירה ,כגון צבע , החלפת מרצפות , שיש , ארונות, חלונות, וילנות, וכ"ו. רק כך תוכלו לדעת בדיוק למה לצפות מהדירה ומה האפשרויות משחק שיש לכם עם הדירה.
  • מה צופן העתיד? בדק בית היא בדיקה עכשווית אבל רצוי שתבדקו קצת קדימה בזמן, ומכיוון שאי אפשר לנבא את העתיד ו"הנבואה ניתנה לשוטים" רצוי שתיגשו לעירייה/מועצה ולשאר הגורמים שבהם תוכלו למצוא מידע על הנכס ו"תרחרחו" קצת בנושאים כגון: אילו עוד שכונות/בניינים צפויים לקום בשנים הקרובות ליד ביתכם, האם ישנו תיכנון כלשהוא להזיז כביש כזה או אחר המשנה את דרכי הגישה לשכונה או מחוץ לה, מהו הסטטוס של האדמות הנמצאות ליד הנכס המיועד, האם ישנן תיכנונים לשיפוץ המבנה או הדירות הסמוכות אשר יגרום לכם להרגיש כאילו אתם גרים במחצבה בשנים הקרובות,וכל שאר הדברים שיכולים להשתנות בזמן הקרוב/הרחוק. 
  • בדק בית – שאנחנו נכנסים לבית קשה לנו לראות את ליקויי הבנייה של המבנה,לכן הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם הוא: קחו מהנדס מנוסה שיוכל למצוא את הליקויים שבמבנה,וכך תוכלו לראות את התמונה המלאה של הבית ולדעת בדיוק מה מסתתר מאחורי הקירות שעומדים מולכם,וכמובן שאם במידה ויש ליקויי בנייה וצריך לשפץ או לתקן תוכלו לדרוש זאת מהקבלן או להוריד את מחיר הקנייה מהדירה ובכך לחסוך עשרות ואולי אף מאות אלפי שקלים!

צלצלו אלינו עכשיו ובקשו מאחד המהנדסים שלנו שיערוך לכם בדק בית בזמן שנוח לכם!

התקשרו עכשיו 03-90-80-450 לקבלת ייעוץ בנושא בדק בית בחינם !!!