ליקויי בנייה

פיקוח בנייה > פיקוח בניה לתמא 38

פיקוח בניה לתמא 38

המרכז הישראלי פיקוח בניה מטעם הדיירים

עושים פרויקט תמ"א 38 בבניין ? פינוי בינוי ? המרכז הישראלי בדק בית מספק עבורכם ביטחון ושקט נפשי לבניית הבניין / השיפוץ על ידי ניהול ופיקוח הפרויקט מטעם הדיירים .

המרכז הישראלי הינה חברה עם ותק ובעלת ניסיון בתחום הפיקוח והבניה בתמ"א 38 ובפרויקטים נוספים ברחבי הארץ, הניסיון שלנו כולל תקשורת עם קבלנים, יזמים , וניהול כל העבודות הביצוע בבניין עם שילוב של ייעוץ הנדסי הניתן ממהנדסים מומחים בתחום. 

בימים אלו דיירים רבים מבצעים עסקאות על פי תמ"א 38 תיקון 1/2/3. בעסקאות כאלו מפנים הדיירים את ביתם והיזם /קבלן בונה במקום הבית הישן בניין חדש שיכלול גם דירות חדשות לבעלי הבניין הישן וגם דירות חדשות שאותם ימכור היזם למען כדאיות העסקה. או לחלופין מתבצע שיפוץ בבניין כולל תוספת בנייה הוספת חדרי ביטחון ממ"ד ומרפסות שמש. 
לפני יציאה לפרויקט מעין זה ובוודאי תוך כדי , רצוי מאוד שיהיה גוף אובייקטיבי בעל ניסיון בענף הבנייה על מנת לעמוד על מספר נקודות חשובות בכדי שהדיירים יקבלו את מבוקשם באיכות ובזמן המתאים.
לשם כך יש לדאוג לחוזה קבלני חזק ומוגדר היטב, מומלץ לקחת לנושא זה עו"ד מקצועי מתחום הנדל"ן, תוך כדי שימת לב מיוחדת לביטחונות שאותם נותן היזם, ללו"ז, לפיצוי הוגן במקרה של הפרת התנאים, קביעת מפרט טכני מקצועי, וכמובן יכולת של הדיירים להעמיד נציג מטעמם שיפקח על התנהלות היזם עם דגש מיוחד לנושא תהליך הוצאת ההיתרים, איכות העבודות, איכות המוצרים , וקבלת הדירה.
המרכז הישראלי בדק בית ישמש עבורכם כנציג אשר ישמור על אינטרס הדיירים ויפקח על הנעשה מתחילת השיפוץ / בניה ועד קבלת הדירה .

בכל סוף חודש יועבר לדיירים דוח ביקורת חודשי אשר יסכם ויסביר על התקדמות הבניה. 

פיקוח בניה לתמ"א 38

אנו במרכז הישראלי לבדק בית מחלקים את עבודת הפיקוח ל2 שלבים: 

שלב א' – טרום חתימת חוזה עם היזם עד הוצאת היתר בניה.

 

  • סגירת מפרט טכני לדיירים.
  • יצירת לו"ז מסודר לשלבי העבודה השונים : הוצאת היתר,עבודות שלד, עבודות גמר, וכד'.
  • מעקב אחר היזם בהתקדמות בשלבי הוצאת היתר הבניה.
  • ניהול פגישות עדכון שותפות עם היזם למניעת בעיות עתידיות ותיאום ציפיות.

שלב ב' – התחלת ביצוע העבודות ועד קבלת הדירות.

  • ביקורים קבועים במהלך העבודות באתר .
  • מעקב על קבלת אישורי מתכננים לפני יציקות ואישורם לאופן ביצוע.
  • בקרה על עמידה בלו"ז.
  • פיקוח על טיב החומרים שמגיעים לאתר.
  • *בדיקת חשבונות של הקבלן במקרה של הזמנות עבודה נוספות מצד הדיירים .

עלות פיקוח בניה לתמ"א 38 

 

המחירים משתנים בהתאם לסדר גודל העבודה, מיקומו של הבניין וכ"ו. לכן יש ליצור קשר עם אחד מהנציגים שלנו לקבלת הצעת מחיר קונקרטית לבניין שלכם.