ליקויי בנייה

פיקוח בנייה > מפקח בניה לפרויקט

מפקח בניה לפרויקט

מפקח בניה להקמת פרויקט

המרכז הישראלי בדק בית בע"מ הינה חברה ותיקה והגדולה בישראל בתחום ביקורת מבנים ופיקוח בניה.

 

במרכז הישראלי בדק בית בע"מ נמצאים מיטב מהנדסי הבניה בישראל עם ניסיון עשיר של למעלה מ20 שנה בתחום הבניה הפיקוח והביקורות.

 

אנו מבצעים עבודות פיקוח בניה בכל הארץ ומתאימים לכל פרויקט את מפקח הבניה המתאים ביותר לעבודה גם מבחינת נושא הפרויקט וגם מבחינת ייעול הזמן והעליות של הפרויקט.

 

תפקידו של מפקח בניה הוא לחסוך לכם כסף ולמנוע תקלות שיכולות להיווצר בעתיד, העבודה מתחילה כבר מהרגע הראשון שהמפקח בוחן את הפרויקט,בזכות הניסיון של המהנדס אנו במרכז הישראלי נוכל לקבוע מהו הצורך האמיתי במפקח הבניה בפרויקט -הכוונה לכמה שעות עבודה על מפקח הבניה להיות בפרויקט,אילו תקלות צפויות להתרחש בזמן הבניה,על אילו רכיבים אפשר לוותר ומה צריך להוסיף ועוד.

 

העולם הוא עגול ולא ישר ולא כל התוכניות יוצאות בפועל בצורה שרצינו וגם עם מפקח בניה מצוין עדיין יכולות להיווצר תקלות במיוחד בפרויקטים מורכבים ומסובכים, לכן חשוב מאוד שתהיה חברה גדולה ויציבה כמו המרכז הישראלי שתעמוד מאחוריכם גם במקרה ויש תקלות, אנו גאים מאוד בשירות שלנו ובשקיפות שלנו ,ומשתדלים לספק את כל צורכי הלקוח ולתאם מולו ציפיות עוד בתחילת הפרויקט ואף לפני קבלתו, חברת פיקוח בניה או מפקח בניה הם למעשה שותפים בפרויקט ואנו מאמינים שבשותפות טובה יש צורך בשקיפות ובהתאמת ציפיות בכדי שכל הצדדים יבינו במה מדובר ולהקטין את רמת הסיכון לאפס.

 

במידה ואתם רוצים לדבר עם אחד ממפקחי הבניה שלנו -צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולשמוע איך נוכל לעזור לכם,תמיד טוב לשמוע חוות דעת שנייה ואף שלישית במיוחד בבחירת מפקח בניה לפרויקט שנמשך לתקופה ממושכת.

 

בנושא פיקוח בניה או מפקח בניה לפרויקט או בכל נושא אחר המרכז הישראלי בדק בית בע"מ שמח לעמוד לשירותכם תמיד.