ביקורת מבנים > בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת דירה לפני קניה

כל מי שרוצה לחסוך כסף בקניית דירה יד שנייה – בדיקת דירה יכולה לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים 

בדיקת דירה לפני קניה – הרבה מהאנשים שקונים מכונית יד שנייה לוקחים את המכונית למוסך בכדי לדעת מה מצבה של המכונית ואילו תיקונים הם צריכים לקחת בחשבון וכמובן ובמידה וישנם תקלות כאלו ואחרות אז להוריד את עלות התיקונים מהמוכר שהוא כמובן בעל הרכב- בדיקת דירה לפני קניה עובד על אותו העיקרון! אנחנו בודקים מה שווי הדירה שאותה אנו מעוניינים לרכוש ולאילו תקלות(ליקויים) אנו צריכים לצפות…

סקר שנעשה בקרב רוכשי דירות יד שנייה מגלה ש 40% מרוכשי הדירות מגלים לאחר הקנייה תקלות וליקויים בדירה שלא ראו בעת חתימת חוזה המכירה!!!

מיותר לציין שלא כל יום קונים ומוכרים בית, ואצל חלק גדול מהאנשים קניית דירה היא עיסקה של פעם או פעמיים בחיים ולכן קל וחומר שכדאי שנבדוק מה אנו רוכשים ומה איכות המוצר(הדירה).

בדיקת דירה לפני קניה היא בדיקה שאינה פולשנית ואין צורך לפנות רהיטים מהדירה או להזיז רהיטים-הבדיקה נועדה לשרת גם את המוכר וגם את הקונה האחד בשביל הליקויים בדירה ולשני להצביע על היתרונות בדירה.

בדיקת דירה לפני קניה היא דבר רווחי ביותר משלוש סיבות עיקריות:

  • 1. בדיקת דירה לפני קניה יכולה למנוע מאיתנו להיכנס לעסקה שאולי נתחרט עליה בעתיד-הבדיקה יכולה לזהות רטיבות וסדקים שהעין שלנו לא תוכל לראות אלה רק עם המכשירים המתאימים.
  • 2. לאחר בדיקת דירה לפני קניה וקבלת הדו"ח המפרט בדיוק את הממצאים שנמצאו בדירה המשא ומתן בין הצדדים יהיה קל יותר עקב שקיפות מצב הדירה ובכך למצוא את המחיר אשר מוסכם בעיני שני הצדדים.
  • 3.ישנם דירות שמחירן מושך יותר מאשר פני הדירה – בדיקת דירה לפני קניה יכולה לאשר או לבטל פחדים מקניית נכס מסוים ובכך לתת לנו שקט נפשי והרגשה טובה לגבי הקנייה שלנו.

לסיכום בדיקת דירה לפני קניה:

ראיתם את דירת חלומתיכם היא במחיר טוב ואתם כבר מסכמים עם בעל הדירה תאריך כניסה שלכם והיציאה שלו זה הזמן לעצור הכל!!!

תבינו, בדיקת דירה לפני קניה יכולה לחסוך לכם כסף נטו! אם זה במשא ומתן העכשווי שלכם מול המוכר ואם זה בעתיד מכיוון שלאחר בדיקת דירה לפני קניה אתם מה הערכה של התיקונים אשר נדרשים לדירה.

משפט שחשוב לזכור בכל הקשור ל בדיקת דירה לפני קניה :

"אל תסתכל בקנקן אלה במה שיש בו…"

תסבירו למוכר שלא כל יום אתם קונים דירה וזו אולי העסקה החשובה ביותר בחייכם ושאתם מאוד רציניים אבל בכדי לחתום על חוזה סגירה אצל עורך דין אתם מעוניינים קודם לעשות בדק בית ולקבל דו"ח מפורט של ביקורת מבנים כדי להרגיש יותר טוב עם הקנייה שלכם.

צרו עימנו קשר כבר עכשיו בכדי לתאם בדיקת דירה לפני קניה בזמן שנוח לכם!