בדיקת בית > המלצות בדק בית

המלצות בדק בית - ליקויי בנייה

המלצות בדק בית – המרכז הישראלי בדק בית .

גבי מרעננה

זיו היקר. רק רציתי לקחת רגע כדי שאוכל להגיד תודה על כל העבודה הקשה והתמיכה שיש לי לצוות המרכז הישראלי בדק בית, אבקש גם להודות לדותן על השירות ועל כל המידע שקיבלתי ממנו על תחום ההנדסה ותחום בדק בית בכלל, עכשיו אני מבין טוב יותר על אילו נקודות להשים לב אליהם בפעם הבאה שארכוש נכס.

משפחת דנינו

למרכז הישראלי בדק בית ליקויי בניה, אנחנו משפחת לוי מודים לכם על הבדיקה הדקדקנית והמקצועית שעשיתם אצלנו בדירה. בזכות הבדיקה והדוח שלכם קיבלנו את הפיצוי שמגיע לנו מהקבלן והצדק נעשה, כמובן שזה לא היה פשוט וזה לקח זמן עד שבית המשפט פסק לטובה, אבל אין ספק שזה השתלם, בזכותכם קיבלנו פיצוי כספי של 62,000 ש"ח על כל הליקויים ואנחנו נהנים משקט נפשי ומדירה חדשה – תודה רבה על הכל.

אילן הרצליה

אני מאחל לכל החברות שאני עובד איתם שיהיו יעילים אדיבים ומקצועיים כפי שהמרכז הישראלי בדק בית וליקויי בניה היו איתי. אני חייב לציין שנדהמתי מאורי (המהנדס) שהיה מאוד סובלני, עננה על כל השאלות ששאלנו בצורה הפשוטה והמקצועית ביותר, באמת היה ממש נעים להכיר כזה בחור, אני רק רציתי להביע את תודתי הכנה על השירות והאדיבות שקיבלתי מהרגע הראשון שהתקשרתי למרכז הישראלי בדק בית – תודה.

אהובה לוי תל אביב

רק רוצה להודות לזיו שמתאם את הבדיקות במרכז הישראלי על הכנות היושר והשירות שלו בטיפול התיק שלי, ותודה למהנדס מארק שעשה עבודה מצוינת ודוח מרשים שענה על כל הציפיות.

אורה

רצוני להמליץ על חברת המרכז הישראלי בדק בית על שהמליצו לא לרכוש נכס עקב ליקויים רבים שנמצאו בבדיקה.כמו שהנציג זיו אמר לי בטלפון : עלות הבדיקה לעומת עלות טעות בקניית נכס "חולה" היא אפסית.אגב כולכם הייתם מצוינים ואדיבים! תודה רבה אורה וייסמן