ליקויי בנייה

ליקויי בנייה > איתור נזילות

איתור נזילות

איתור נזילות הינו חלק חשוב בזמן בדיקת בדק בית של מבנה או נכס וחשוב מאוד לאתר נזילות במידה והן קיימות

המרכז הישראלי בדק בית עובד עם מיטב חברות איתור נזילות אשר מבצעות את עבודות של בדיקת המבנה , איתור נזילות , אינסטלציה , איטום קירות עם אחריות , תיקון/החלפה של צנרת ביתית ועוד..

מים אשר נספגים לתוך קיר גורמים יוצרים רטיבות אשר משמשת כסוג של " חממה " לפטריות ועובש אשר יכולות להזיק לבריאות אנשי הבית שלא לומר להזיק לקירות הבית ואף למראה הקיר.

בעבר איתור נזילות היה כאב ראש גם למאתר וגם לבעל הנכס –מכיוון שהדרך שבה איתרו את הנזילות היה על ידי ניסוי ותהייה וכך היו מזיקים לקירות/לרצפה של הנכס-כך שבמידה והצינור היה עובר תחת הרצפה לאורך כל הבית אז מזיקים לכל רצפת הבית.

עם הזמן הגיעה הטכנולוגיה שהפכה את נושא איתר נזילות לקל ופשוט יותר- בעזרת מכשירי צילום תרמוגרפים מתקדמים ,מכשירי אינפרא אדום,מצלמות עם סיב אופטי החודרות למערכות הביוב,ועוד…

אפשר למנוע נזק בדירה והמון עוגמת נפש על ידי איתור נזילות ואין צורך לחכות לעונת חורף בשביל למצוא את הנזילות והרטיבות בדירה. איתור נזילות כיום הינו תהליך נקי המתאפשר ללא הרס מיותר של קירות/מרצפות. 

באמצעות סריקות איתור נזילות אפשר לגלות האם יש כשלים שהעין לא רואה כמו: מים מתחת לרצפות , דליפה בצנרת , מים שחודרים למבנה עצמו , זיהוי לחות בקירות , ועוד …

צוות המרכז הישראלי בדק בית ליקויי בניה כאן בשבילכם , במידה ואתם מעוניינים לעשות בדיקת איתור נזילות בדירה צרו עימנו קשר ונשמח לעזור לכם בכל שאלה או בקשה בנושא איתור נזילות.